featured-image-1827
media-bitmeyen-sevda-chapa

Que vous soyez lecteur ou professeur, si vous êtes un idiot, vous resterez un idiot ! (Au fait, quelqu’un devrait rappeler à ce Hodja qu’Erevan était la terre d’Azerbaïdjan en 1752, s’il vous plaît)

Fransa Lion Üniversitesi öğretim görevlisi Coğrafyacı (!) Fabrice Balanche yaptığı bir Twitter paylaşımında akıllara zarar bir fikir beyan etmiş.

Artsarkh, Stalin’in Makyavelizmi tarafından Azerbaycan’a yerleştirilen bir Ermeni toprağıdır. Batılıların sınırların sorumsuzluğu arkasına saklanmayı bırakmalarının zamanı geldi. Artsarkh’ı  Azerbaycan’dan ayırın veya Kosovo’yu Sırbistan’a iade edin! Demiş! Kusura Bakmayın Tarihi çarpıtan ve kendini hoca zanneden birine, salak denir, biz de salak Manşeti kullandık. ( Bu Arada bu Hocaya biri 1752 Yılların da, Erivan’ın Azerbaycan Toprağı olduğunu hatırlatsın, lütfen)

Nedendir  bilinmez ama Türkiye  ve Azerbaycana karşı son günlerde ani bir saldırı ve sahte enformasyon atağı başlamış, bunlara cevap vermediğimiz zamana bu dozun arttığına şahit oluyoruz.

2021 de, Türkiye ile Azerbaycan Arasında imzalanan Şuşa Antlaşması acilen yürürlüğe girmeli ve bu yalan propagandalara bir an önce dur denilmeli.

media-bitmeyen-sevda-chapa

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Haberler