featured-image-2686
media-bitmeyen-sevda-chapa

Brüksel Anderlecht’te yeni bir mağaza  kapılarını açtı. Bu mağazanın özelliği mi? Teşekkür ettiğiniz sürece tüm alacaklarınız ücretsiz.

Brüksel Avrupanın Başkenti, 27 Avrupa Ülkesinin ve hatta Dünya’nın siyaseti bu şehirden idare ediliyor, Avrupa Başkenti yanı sıra, NATO nun da ana merkezi ve bir çok uluslararası teşkilata ev sahpliği yapan Brüksel bu günlerde yeni bir olayıyla gündemde!

Bir öğrenicinin teşebbüsü ile faliyete geçen bir Mağaza, ziyaretçilerinin bir teşekkür sözü karşılığında her ihtiyacını ücretsiz alabiliyor.

Neler mi var bu mağazada?

Oyuncaklar, kitaplar, kıyafetler, mutfak eşyaları, ev aletleri, dekorasyon… Mağaza tıpkı Ali Baba’nın çiftliğine benziyor.

Bu mağazaya istediğiniz zamanda gidebilirsiniz. Hatta istediğiniz zaman oraya tekrar da gidebilirsiniz.

Tek Kural: Kişi başına günde bir ürün. Ancak mağazanın amacı da herkese bir şeyler vermektir.

Ayrıca ihtiyacınız olmayan eşyaları, iyi durumda, temiz ve eksiksiz olmaları koşuluyla oraya bırakabilirsiniz. Ve eğer istersen gelecekteki alıcıya küçük bir mektup gönderebilirsin.

Her durumda, alıcıya veya mağazaya eşya bırakana  bir teşekkür notu yazmakla yükümlüsünüz, o kadar. Mağaza her pazartesiden cumaya  kadar sabah 11’den akşam 5’e kadar açıktır.

Adresse : 95 Chaussée de Mons, 1070 Anderlecht

media-bitmeyen-sevda-chapa

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Haberler