featured-image-1959
media-bitmeyen-sevda-chapa

Diaspora geleneği olarak aramızda çok fark var, şöyle ki, biz işin eğlence ve desinler tarafındayken, onlar Avrupa ya, nüfus edip, yalanlarıyla Avrupayı ikna güçlerini kullanıyorlar ve bunun için her yolu mubah sayıyorlar.

Bizler kendi reklamlarımızla meşgulken yada bir birimizi kandırırken, ermeni diasporası sürekli Avrupaya entegrasyon a, önem verip sürekli puan toplamaya devam ediyor.

Alıntı media-ekran-resmi-2023-02-07-15-56-44

Aragatsotn, Gegharkunik, Lori, Shirak ve Erivan’daki 70 okulu temsil eden 16 öğrenci takımı “EU4Youth”  Bugün ve Yarın Daha Demokratik Bir Ermenistan için Güçlendirilmiş ve Aktif Gençlik” projesi kapsamında düzenlenen münazara turnuvasına katıldı.

Peki Şimdi biz soruyoruz; Azerbaycan’nın, Avrupa birliğinde temsilciliği yok mu? Azerbaycanın Diaspora Bakanlığı Yok mu? Azerbaycan’nın, Dışişleri Bakanlığı yok mu? Azerbaycanın Gençlik  veya Medeniyet Nazirliği Yok mu?

Biz neden bu gibi aktivitelerden haberdar olamıyor veya katılamıyoruz? Biz neden sadece işin eğlence ve boş taraflarıyla uğraşıyoruz veya uğraştırılıyoruz?

Biz diaspora.com.tr haber Portalı olarak yetkili kurumlardan bu sorulara cevap vermesini bekliyoruz!!

media-bitmeyen-sevda-chapa

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Haberler