featured-image-2608
media-bitmeyen-sevda-chapa

Azerbaycan’ın tanınmış sivil toplum örgütlerinden ve uluslararası çalışmalarıyla bilinen İSBAM (Azerbaycan Toplumsal siyasal  Uluslararası Araştırmalar Merkezi) 44 günlük Karabağ zaferi madalyası İSBAM Genel Başkanı Samir Adıgüzelli tarafından, Uzun Yıllar LOBİ ve Diaspora çalışmalarıyla tanınan ve www.diaspora.com.tr web haber portalımızın kurucusu ve Editörü Bülent Gürçama verildi.

media-img-20230913-wa0024

Yalova Gazeteciler Cemiyetinde düzenlenen bir toplantıyla taktim edilen  Zafer Madalyası Türkiye de ve bir çok ülkede Media dalında çalışmalar yapan ve Azerbaycanın hak Karabağ davasında Yanında olan Gazeteci ve media temsilcilerine verilmekteydi.

Tören Yalova Gazeteciler cemiyeti Başkanı Gazeteci Ayhan Polat beyin ev sahipliğinde, Bülent Gürçam’ın Yalova Gazeteciler cemiyetinin üyesi ve yönetiminde olması sebebi ile Yalova Gazeteciler Cemiyetinin yeni Binasında yapıldı.

Törene İSBAM Başkanı Samir Adıgözelli, Yalova Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ayhan Polat, Sanayici iş adamı Yaşar Alaydın, Reklam sektörüne yıllarını vermiş Emekli iş insanı Nejdet Doğan  katıldı.

İSBAM Genel Başkanı Samir Adıgüzelli yaptığı konuşmada şöyle dedi;

Bülent Gürçam 40 yıla yakın Azerbaycan davasını, Karabağ meselesini ve Azerbaycana karşı yapılan soykırım girişimlerini yazıyor ve mücadele ediyor.

Bülent Gürçam Türk Dünyasına gönül vermiş biri olarak herzaman Azerbaycanın yanında olmuştur ve Aynı zamada Azerbaycanın yakın tarihine ismini yazdırmış bir Diaspora ve LOBİ uzmanıdır.

44 günlük Karabaş savaşında Avrupada Azerbaycanın hak toprak davasının en büyük savunucusu olmuştur, Zafer Media Madalyasını şimdiye kadar değişik alanlarda 26 kişiye sunduk, 27 ci si ise Bülent Gürçama sunuldu ve bundan dolayı çok mutluyuz.

Yalova Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ayhan Polat da, kısa bir konuşma yaparak, Duayen Gazeteci Bülent Gürça’ın Yalova Gazeteciler cemiyetinin üyesi ve yönetimde temsil edilmesinin kendileri açısından guru verici olduğunu ve bu törene ev sahipliği yaptıkları için mutlu olduklarını ifade ettiler.

media-img-20230913-wa0025media-img-20230913-wa0026

 

media-bitmeyen-sevda-chapa

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İlgili Haberler